Symbol języka migowego

Wolne miejsca w Domu Pomocy Społecznej w Bochni

29.09.2021
Dom Pomocy Społecznej w Bochni - Oddział dla osób w podeszłym wieku informuje, że posiada wolne miejsca i na bieżąco przyjmuje osoby wymagające całodobowej opieki.

Bezpieczeństwo najważniejsze

Dom w Bochni przeznaczony jest dla osób w podeszłym wieku oraz osób przewlekle psychicznie chorych. Personel i mieszkańcy przeszli szczepienia przeciwko COVID-19, co czyni DPS w Bochni miejscem bezpiecznym do zamieszkania.

 Placówka zapewnia rehabilitację i opiekę medyczną

Placówka przyjmuje osoby po udarach, z różnego rodzaju niedowładami, z zespołem otępiennym, zdiagnozowaną chorobą Alzheimera oraz innymi schorzeniami wieku podeszłego  wymagające rehabilitacji, ponieważ jest ona prowadzona na miejscu. Dom posiada bardzo dobrze wyposażoną bazę oraz doświadczony zespół pracowników.

 … i bardzo dobre warunki bytowe

Posiadamy wolne pokoje jednoosobowe, przy pokojach łazienka dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych.
Kompleks budynków DPS w Bochni położony jest, pośród dobrze utrzymanej i zadbanej zieleni. Lokalizacja na obrzeżach sprawia, że można odpocząć z dala od zgiełku miasta

opiekuńcze i wspomagające ...

Dom w warunkach, w których nie ma zagrożenia epidemicznego  zapewnia bogatą ofertę kulturalno-rozrywkową. Udział w imprezach biorą też osoby z zaprzyjaźnionych placówek, co daje możliwość nawiązywania nowych znajomości.
W placówce jest kaplica, w której odprawiane są nabożeństwa, również udzielane są również Sakramenty przez kapelana zatrudnionego w Domu.  Mieszkańcy mogą uczestniczyć w pielgrzymkach do miejsc kultu religijnego . W razie potrzeby każdy może zwrócić się z prośbą do kapelana o indywidualną rozmowę.

Dogodny dojazd

Dom Pomocy Społecznej w Bochni znajduje się zaledwie kilka kilometrów od autostrady A4. Bliskość rozwiniętej sieci drogowej sprawia, że w razie potrzeby można bardzo szybko dotrzeć nawet do dalszych części naszego regionu, jak Kraków, Tarnów, Rzeszów, Nowy Sącz. Zdecydowanie ułatwia to kontakt z bliskimi również z innych części regionu.

 Zapraszamy do zamieszkania w Naszym Domu!

Szczegółowych informacji udzielają pracownicy socjalni DPS Bochnia pod numerem tel. 146125990 wew. 30, lub drogą elektroniczną: email dps@powiat.bochnia.pl.

Logotypy funduszy UE

„Cyfrowy Powiat Bocheński” - E-administracja w Powiecie Bocheńskim.

Używamy plików cookies w celu optymalnej obsługi Państwa wizyty na naszej stronie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.