Uroczysta Wigilia

22 grudnia 2017 r.w Domu Pomocy Społecznej odbyła się uroczysta Wigilia dla mieszkańców i uczestników Środowiskowego Domu Samopomocy.

W świątecznej atmosferze do wigilijnego stołu zasiedli mieszkańcy domu, uczestnicy ŚDS oraz przedstawiciele władz samorządowych i duchowieństwa oraz wiele zaprzyjaźnionych gości i przyjaciół.

Pani Dyrektor powitała zgromadzone osoby między innymi; Starostę Bocheńskiego Ludwika Węgrzyna, Wicestarostę Józefa Mroczka, Burmistrza Miasta Stefana Kolawińskiego, Biskupa Leszka Leszkiewicza wraz z księżmi, Panią Dyrektor PCPR Elżbietę Paczyńską, Prezesa Stowarzyszenia Jerzego Herdana oraz pozostałych zaproszonych gości.

Spotkanie rozpoczęło się występem jasełkowym w wykonaniu mieszkańców DPS i uczestników ŚDS. Następnie Pani Dyrektor Barbara Hałas w krótkim przemówieniu podziękowało gościom za przybycie , współpracę i złożyła wszystkim serdeczne życzenia świąteczne.

Po wspólnej modlitwie, życzeniach i dzieleniu się opłatkiem wszyscy zasiedli do wigilijnego stołu, częstując się przygotowanymi potrawami.Dom Pomocy Społecznej w Bochni

Skip to content